EN|RU|UK
 Суспільство
  853  30

 У програмі "Доступні ліки" задіяно 2 тисячі аптек із 6 тисяч, - Саєнко

саенко

В урядовій програмі "Доступні ліки" беруть участь понад 2 тис. українських аптек.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко в інтерв'ю ZN.UA.

"Цього року і нас працює програма стосовно деяких діючих речовин. Ми почали з діабету II типу, гіпертонії, серцево-судинних захворювань, астми. З 1 липня було розширено перелік, і фінансування збільшено. У 2018-му буде ще мільярд", - сказав він.

"Сенс цієї програми не тільки в доступності ліків для людей. Це серед іншого й рання діагностика. Щоб отримати ліки, людина має піти до лікаря за рецептом і пройти хоч мінімальне, але обстеження. Ми повинні розуміти, що рецепт - це нормально. Це дозволить запобігти іншим новим захворюванням", - наголосив чиновник.

"Понад 2 тис. аптек із 6 тис., які працюють в Україні, задіяно в проекті. Так, спочатку був скепсис. Але щойно фармринок побачив, що держава вчасно розраховується, що немає дефіциту лікарських засобів, кількість учасників почала зростати. Зараз у мене є кілька задумок щодо розширення реімбурсації в сільській місцевості. Мета - задіяти більш ніж половину всієї аптечної мережі", - додав Саєнко.


Нагадаємо, урядова програма "Доступні ліки" стартувала 1 квітня. Пацієнти можуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу і бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Аптекам вартість ліків відшкодовує держава.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору