EN|RU|UK
 Економіка, Київські новини
  5481  9

 "Ощадбанк" за борги забрав будівлю банку Курченка

ощадбанк

Державний "Ощадбанк" відповідно до Закону України "Про іпотеку" отримав право власності на будівлю "Брокбізнесбанку" на вул. Саксаганського в Києві в рахунок боргу в сумі 200 млн грн.

Про це повідомила прес-служба "Ощадбанку", передає Цензор.НЕТ.

У 2013 році будівлю за цією адресою було передано в заставу "Ощадбанку" компанією "Капітал Інвест ЛТД" у забезпечення за кредитним договором, який був укладений між "Ощадбанком" і "Брокбізнесбанком" на суму 200 млн грн.

"Колишні власники" Брокбізнесбанку "були бенефіціарами зазначеної компанії. Оскільки "Брокбізнесбанк" не виконав зобов'язання за кредитним договором, "Ощадбанк" у судовому порядку протягом більш ніж 3 років намагався задовольнити свої вимоги, в тому числі за рахунок нерухомого заставного майна", - йдеться в повідомленні.

У заставі "Ощадбанку" перебувало два об'єкти нерухомості.

У серпні 2016 року постановою Київського апеляційного господарського суду Києва "Ощадбанк" домігся стягнення об'єкта нерухомості по бул. Лепсе загальною площею понад 12 тис. кв. м, що дозволило повернути майже 120 млн грн.

"Для остаточного погашення заборгованості "Ощадбанк" задовольнив свої вимоги в позасудовому порядку і придбав право власності на предмет іпотеки, який розташований на вул. Саксаганського. Банк надав можливість попередньому власнику вивезти його ж речі і звільнити будівлю. Під час реалізації своїх прав "Ощадбанк" зустрів силовий опір і провокації з боку колишніх власників", - повідомили в прес-службі банку.

В "Ощадбанку" стверджують, що реалізувавши своє законне право на володіння і користування майном, банк виставить об'єкти нерухомості на продаж через прозорі електронні торги.

"Брокбізнесбанк" належав втікачеві-олігархові Сергію Курченку. Банк визнали неплатоспроможним в березні 2014 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456706
VEhrdlVXMTBSMFF3V1VSU2FEbERNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhOa1F5c3dXVVJSY3pONlVXNTBSMG93VEVSUmRFNURlREJNUkZGMlpFTTJaazVEVWpCWlJGRjJkRU0yTUV4SVVteDBRek13VEROUmRHUkhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору