EN|RU|UK
 Політика України
  11991  22

 Посольство України в Білорусі рекомендує співвітчизникам перетинати білорусько-російський кордон тільки авіатранспортом

мид

Посольство України в Білорусі рекомендує громадянам України перетинати білорусько-російський кордон тільки авіаційним транспортом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби посольства.

"Росія, посилаючись на відсутність пунктів пропуску через російсько-білоруський державний кордон, заборонила його перетинання громадянами третіх країн, крім громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь, у тому числі членами дипломатичного і адміністративно-технічного персоналу дипломатичних представництв, консульських установ і представництв міжнародних організацій", - сказано в повідомленні.

Також читайте: З початку року українські прикордонники затримали 1 696 осіб, що розшукуються Інтерполом

Воднчас, МЗС РФ повідомило, що з 15 травня 2017 року російська сторона здійснює прикордонний контроль повітряних суден, які прибувають у Російську Федерацію з території Республіки Білорусь, а також які повертаються у зворотньому напрямі. У цьому зв'язку усім громадянам третіх країн, включаючи членів дипломатичного і адміністративно-технічного персоналу дипломатичних представництв, консульських установ і представництв міжнародних організацій рекомендується для поїздок за вказаним маршрутом використовувати авіаційний транспорт.

За інформацією МЗС Республіки Білорусь, з огляду на те, що між Республікою Білорусь та Російською Федерацією відсутні чинні угоди про пункти пропуску, рішення про встановлення пунктів пропуску на білорусько-російській ділянці державного кордону не приймались, контроль на цій ділянці державного кордону Прикордонною службою Республіки Білорусь не здійснюється.

"У зв'язку з цим, Посольство України в Республіці Білорусь рекомендує українським громадянам утриматись від поїздок, пов'язаних з перетинанням білорусько-російського державного кордону, крім перетинання авіаційним транспортом. Ще раз привертаємо увагу громадян до існуючої небезпеки при плануванні поїздок до Російської Федерації, агресія якої проти України триває з 2014 року", - зазначили у відомстві.Источник: https://ua.censor.net.ua/n456725
VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U2JIUkRkekJaWWxKc2RFZFFaazVETmpCTU4xSm5Ua013TUV3M1VYWlllbEYyT1VNck1GbElVWFowUXpjd1dYcFNaMlJIUXpCTVRGRjJibnBSYms1RFdEQkxSV2N3UzBSUmNFaDZVV3RrUjFjd1RIWlJkblJIUVRCWlVGSm5aRWROWms1RFp6Qk1OMUpuWkVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору