EN|RU|UK
 Події
  13929  148

 Amnesty International заявила про причетність України до незаконного постачання зброї до Південного Судану

оружие

Правозахисна організація Amnesty International представила звіт, в якому йдеться про те, що Україна причетна до постачань зброї до Південного Судану.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці організації.

У повідомленні зазначено: "
Новий звіт Amnesty наводить докази причетності України до незаконного постачання зброї до Південного Судану, де її використовують для вбивств тисяч мирних жителів.

У 2014 році Укрінмаш підписав контракт з ОАЕ на поставку тисяч кулеметів, мінометів, РПГ і мільйонів боєприпасів до Південного Судану.Участь української державної компанії у постачанні зброї до Південного Судану суперечить Договору про торгівлю зброєю, підписанткою якого є Україна.

Поки Рада Безпеки ООН не запровадила повне та всеосяжне ембарго на торгівлю зброєю з Південним Суданом, Україна має дотримуватися декларованої нею політики із забезпечення регіональної та міжнародної безпеки та стабільності.

Україна має повністю припинити постачання зброї та надання будь-якої матеріально-технічної допомоги Південному Судану, включаючи обладнання, його обслуговування та навчання".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456782
VEhrNGRrdzVRek13VEVoU1owNURLekJaT1RoUlZ6RjFXbGhPTUdWVFFrcGlibEpzWTIwMWFHUkhiSFppYlVaelprNURVVEJaVkZKblRrTTBNRXh5VVhOSWVsRnZaRWRFTUV4VVVYTk9Rems9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору