EN|RU|UK
 Суспільство
  1858  13

 Під стінами "Держгеонадр" триває акція шахтарів Сухої Балки

Восьмий день акції протесту під будівлею Державної служби геології та надр України не приніс працівникам ПАТ "Євраз Суха Балка" ніяких новин.

Замість обіцяної першим заступником голови відомства Миколою Фощієм зустрічі з ініціативною групою мітингувальників, вхід у відомство щільно перегородили екіпіровані бійці-спецпризначенці, повідомляють Українські новини.

Акція протесту криворізьких шахтарів залізорудного комбінату "Суха Балка" триває 8-й день. Нагадаємо, трудовий колектив вимагає від Держгеонадр України виконати судове рішення, продовжити і видати підприємству державні ліцензії на право видобутку руди. Ось уже понад рік ліцензійне відомство відмовляється пролонгувати дозволи, не пояснюючи причин. В результаті робота найбільшого гірничо-металургійного підприємства України опинилася під загрозою зупинки, а 4000 гірників - перед перспективою втрати робочих місць.

"Ми протестуємо вже восьмий день. І ніхто до людей так і не вийшов. Нам морочать голову, обіцяючи, що ось через годину з нами поговорять, почекайте ще 2 години, а потім ще 2 години. Але, ні перший заступник глави Держгеонадр Микола Фощій , ні керівник Олег Кирилюк, який повинен був сьогодні повернутися на роботу після закордонного відрядження, не хочуть з нами спілкуватися. Чому вони бояться мирних роботяг, які приїхали до Києва вимагати роботи, не зрозуміло. Навіщо нагнали сюди стільки спецпризначенців і заблокували вхід до державної установи? Ми законослухняні громадяни і хочемо лише одного - щоб відомство виконало закон і дало людям спокійно працювати", - каже голова первинної організації професійної спілки металургів і гірників України Віктор Щасливий.

Глава профспілки звернувся до силовиків з проханням не покривати корупцію, не виконувати злочинних наказів і стати на сторону людей.

"У нашому трудовому колективі працюють 800 ветеранів бойових дій АТО. Вони такі ж солдати, як і ви. Багато наших робочих загинули на Донбасі. Саме з цієї причини, ви, солдати, повинні стати на сторону трудового колективу, відстоювати закон, а не захищати корупціонерів", - сказав Щасливий спецпризначенцям.

На цей момент, акція триває. Мітингувальники-шахтарі стукають касками та скандують "Фощій, виходь!", "Ганьба!", "Корупціонери, дайте нам працювати!"


Источник: https://ua.censor.net.ua/n456783
VEhrNGRrdzVSMGt3VEVSU2FHUkhRekJNUkZKblRrZFhaazVEVlRCTVdGSm5Ua015TUV4UVVYUmtReXN3VEROUmMwNURNREJaUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору