EN|RU|UK
 Економіка
  3333  42

 Експорт в ЄС за 7 місяців збільшився на 26%, - заступник голови Мінекономрозвитку Микольська

микольская

За 7 місяців 2017 року експорт українських товарів до країн ЄС збільшився більш ніж на чверть.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська в інтерв'ю УНІАН.

"Експорт товарів до країн ЄС за 7 місяців поточного року сягнув 9,5 мільярда доларів і збільшився на 2 мільярди, а якщо в процентному відношенні - практично на 26%", - інформує вона.

За її словами, частка ЄС серед торгових партнерів України становить 40%.

"Українські компанії стають у ланцюжки доданої вартості, поставляючи на територію Європейського Союзу запчастини або інші складові, які в ЄС використовуються для виробництва готової продукції. Одним із найбільш яскравих показників є автомобільний кластер, деякі види первинної переробки овочів і зернових", - сказала Микольська.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Експорт - це гарантія незалежності України", - заступниця голови Мінекономрозвитку Микольська

"Експорт готової продукції з України в країни ЄС збільшився на 18,4%. Колись одиничні випадки поставок готової продукції та виходи на європейські ринки нових товарів стали тенденцією. Зростання поставок відбувається за багатьма групами товарів, включаючи котли, машини, апарати, механічні пристрої, меблі, одяг, вироби з чорних металів, продукцію первинної переробки харчової промисловості", - зазначила вона.

"У цілому за 7 місяців збільшення експорту стосовно 44 несировинних товарних груп принесло майже 500 мільйонів доларів. Якщо подивитися, де ми найбільше зросли щодо несировинних товарів, це електричні машини та устаткування, меблі, харчова промисловість, вироби з чорних металів, плавучі морські та річкові засоби", - розповіла Микольська.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456808
VEhrdlVXNU9RelF3VEhKUmRuUkROekJaZWxKblpFZE5NRXh5VVhORE9IWXdXVWhTWjNSRGR6QlpURkYxVGtkQ01GbE1VWFZPUXpZd1RFSTRNRXhZVVhWMFIwSXdUQzlSZG5SSFFUQlpTamd3U1ZSUmMzUkhRVEJNTjFKblpFTXJNRmszVVhSM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору