EN|RU|UK
 Політика України
  2978  33

 Канада допоможе Україні запустити Поліцейську академію, - МВС

полиция

Україні вдалося домовитися з Канадою про надання допомоги в запуску Поліцейської академії.

Про це за підсумками візиту в Канаду розповів Укрінформу державний секретар МВС Олексій Тахтай, передає Цензор.НЕТ.

"Ми домовилися з керівництвом Національного коледжу поліції Канади про надання нам методологічної допомоги у формуванні нашої Поліцейської академії. Це дуже важливо, адже ті форми і методи навчання, які використовуютьв Україні, не відповідають вимогам сьогодення", - сказав Тахтай.


За його словами, Канада передасть Україні свій досвід того, "як і що викладати, яка структура освітнього процесу, традиції, яким чином загартовується дух рекрутів".

"Це - комплекс практичних дій, які треба не тільки прописати на папері, а реально запустити, щоб вони працювали і виховували нових поліцейських", - зауважив державний секретар.


Він додав, що основною метою поїздки, під час якої делегації МВС вдалося відвідати Оттаву, Торонто і Реджайну, було ознайомлення з поліцейською освітою в Канаді.

"Ми побачили яскраві приклади того, до чого самі прагнемо", - зазначив Тахтай.

При цьому він наголосив, що Україна візьме за приклад канадську систему поліцейської освіти, проте адаптує її до українських реалій.


"Зробити повну репліку неможливо. Ми вивчаємо найкращі світові досвіди і робимо свою модель, яка, однак, буде схожа на канадську", - запевнив він.

Разом із державним секретарем МВС, у Канаді з тижневим візитом перебував начальник Національної поліції України Сергій Князєв, його заступник Костянтин Бушуєв, в.о. директора Поліцейської академії України Ірина Зелена й інші посадові особи МВС.

Як повідомляли, 5 липня голова Національної поліції Сергій Князєв підписав наказ про створення Поліцейської академії. Перший набір буде 500 поліцейських, а далі мають намір прийняти в Академію 1000-1200 курсантів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456861
VEhrNGRrdzVRekF3VERkUmRqbERLekJNZWxGMmRFTjZNRXhDT0RCS2VsRnJkRU5vWms1RFpEQk1SRkpvZEVNdk1FdzNVWFU1UjFjd1dXSlNiSFJIVUdaT1EyRXdURVJSZG1SRGR6Qk1WRkZ6UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору