EN|RU|UK
 Політика України
  4746  53

 "Радіо-Ера" ФМ продають інвестору з американським корінням, - прес-служба компанії

эра

Пакет "Радіо-Ера" ФМ продають інвестору з американським корінням, який зможе забезпечити захист права на незалежну і професійну журналістику.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційній заяві прес-служби "Ера Медіа".

У заяві сказано, що влада продовжує наступ на свободу слова.

"Усі ми бачимо, що влада продовжує системний наступ на свободу слова. На жаль, як "Радіо Еру", так і телекомпанію "Еру" не минула ця доля. Процес тиску на нас отримав несподівану розв'язку - продаж пакета акцій саме інвестору з американським корінням, який, з точки зору міжнародної юридичної і політичної практики, зможе забезпечити захист права на незалежну і професійну журналістику", - зазначає прес-служба "Ера Медіа".

Автори заяви наводять факти тиску влади на ЗМІ в Україні: постійні погрози журналістам, необґрунтовані перевірки, арешт журналіста Коцаби, закриття радіо "Вести", причіпки та інсинуації навколо телеканалів "112" і "NewsOne", обшуки на "1 + 1", підпали "Інтера", тиск на телеканал ZIK та його власників, переслідування сайту "Страна.ЮА", заборона соціальних мереж.

"Остаточне рішення було ухвалено тільки тоді, коли ми стали повністю впевнені в тому, що нові власники збережуть основні цінності і принципи нашого ЗМІ, а саме: професійне висвітлення суспільно важливих тем, відсутність найменшої цензури, проукраїнська позиція, творча свобода, баланс думок і соціальна журналістика", - підкреслює "Ера".

У заяві нагадали, що стратегічними партнерами "Радіо-Ера" в різні проміжки часу були і BBC, і Польське радіо, і "Радіо Свобода".

"Ми пишаємося тим, що вже для кількох поколінь українців є синонімом свободи слова. Сьогодні наші стратегічні партнери (а тепер вже і нові власники) добре розуміють, що таке якісне медіа і що таке свобода слова. Тому віримо, що "Радіо-Ера" , як і інші незалежні українські ЗМІ, чекає хороше майбутнє. Віримо, що майбутнє є і у свободи слова в Україні", - йдеться в ньому.

В цілому, прес-служба підкреслила, що холдинг буде розвиватися далі.

"Концепція розвитку нашого холдингу передбачає перехід до інфотейнменту, що припускає велику частку розважальності в програмах. У той же час, інформаційне наповнення від цього тільки виграє: ми розширимо коло тем для висвітлення", - резюмує прес-служба "Ера Медіа".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456863
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRNREJNUkZGMGJucFNaMDVEZHpCTVZGSnNkRU1yWms1SFFqQk1URkYyZEVONE1FdzNVWFJPUTNkSlRrZENNRXgyVVhaMFEza3dURUk0TUV4NlVYUmtRekF3V21KUmMwaDZVV3c1UTJNd1NWazk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору