EN|RU|UK
 Події
  1159  13
Матеріали за темою:

 Україна - один із головних донорів європейської безпеки, - Климпуш-Цинцадзе на зустрічі з парламентаріями Канади

климпуш-цинцадзе

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України зустрілася з членами Постійного Комітету з питань національної оборони Палати громад Парламенту Канади. Йшлося про українсько-канадські відносини і перспективи розширення співпраці у сфері безпеки та оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Представники парламенту Канади підтвердили готовність і надалі підтримувати нашу державу в боротьбі за збереження територіальної цілісності і встановлення миру.

Климпуш-Цинцадзе висловила подяку за підтримку українській команді в нинішніх змаганнях Invictus Games, які почалися в Торонто, а також за надання технічної допомоги та експертизи, зокрема, тренування українських військовослужбовців. Вона позитивно оцінила роботу канадських стратегічних радників високого рівня при Комітеті реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України, які допомагають "перетворити виклики на можливості".

Віце-прем'єр-міністр поінформувала делегацію про ситуацію на Сході України, підкресливши постійне порушення проросійськими незаконними збройними формуваннями Мінських домовленостей, через які продовжують гинути військовослужбовці і цивільне населення. Вона наголосила на важливості оборонної угоди між Україною та Канадою, підписаної цього року, і висловила надію, що Україну найближчим часом включать у список країн AFCCL, щоб наша держава могла отримати канадську автоматичну вогнепальну зброю для захисту своїх кордонів.

Климпуш-Цинцадзе також зазначила, що Україна - один із головних донорів європейської безпеки, який допомагає захистити Європу від російського авторитарного режиму. Вона нагадала, що в червні цього року Верховна Рада законодавчо підтвердила прагнення України вступити в НАТО. Україна активно працює над досягненням високих стандартів Альянсу і розраховує на підтримку з боку союзників і партнерів у процесі євроатлантичної інтеграції.

Під час зустрічі сторони також приділили увагу структурним реформам в Україні в різних галузях, зокрема, приватизації державного майна, питань енергетичної безпеки, гендерної рівності, боротьби з корупцією і судової реформи.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456869
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTmhNRXgyVVhWT1F6Z3dUQzlTWnpsSFNVeGtRMjB3VEdwUmRtUkhSekJNUkZGMFRrTXpNRXhWZGt3NVEzZ3dURmhSZERsREx6Qk1XRkYxZEVOM1prNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaWWVsRnRkRU4zTUV3elVYTk9RekF3VEVFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору