EN|RU|UK
 Економіка
  2035  28

 "Укрзалізниця" не хоче нас чути", - Каленков про ситуацію з вагонами для ГМК

Президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков закликав в.о. голови УЗ Кравцова забезпечити рівномірний рівень надання держпарку всім вантажовідправникам.

"Як я вже повідомляв раніше, автоматичний розподіл парку зерновозів викликає низку нарікань і негативних відгуків із боку представників АПК. Виникає питання, чому менеджмент УЗ не хоче нас чути і просто забезпечити рівномірне надання піввагонів окремим вантажовідправникам України на рівні 35% від їхнього середнього фактичного навантаження. Не обов'язково застосовувати сумнівні автоматизовані програми і програмне забезпечення, які тільки камуфлюють вплив людського чинника і відповідно зловживання в розподілі вагонів", - зазначив він, передає Обозреватель.

"Закликаю Євгена Кравцова згадати про доручення Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та забезпечити рівномірний рівень надання держпарку всім вантажовідправникам, зокрема й на адресу підприємств ГМК. Наша пропозиція залишається незмінною - забезпечення всіх вантажовідправників має бути на рівні частки ЦТЛ на ринку напіввагонів, а це становить 35-40%", - сказав Каленков.

Укрзалізниця не хоче нас чути, - Каленков про ситуацію з вагонами для ГМК 01

Укрзалізниця не хоче нас чути, - Каленков про ситуацію з вагонами для ГМК 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456873
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору