EN|RU|UK
 Політика України
  2423  12

 Організатори Всесвітнього фестивалю молоді і студентів у РФ відвідуванням Криму порушують міжнародне право, - Консульство

крым

Задекларований фінал XIX Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, який має відбутися в Росії 14-22 жовтня, суперечить діям організаторів цього заходу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в коментарі Генерального консульства України в Ростові-на-Дону, опублікованому на сторінці в Facebook.

У Консульстві уточнюють, що задекларованою метою фестивалю зазначено "збереження цінностей світу і демократичних принципів", що "різко відрізняється від дій організаторів цього заходу", оскільки в програмі заплановано відвідання іноземними делегатами окупованої унаслідок збройної агресії Росії території України - міст Севастополя і Сімферополя. Більш того, в офіційних повідомленнях організаторів фестивалю ці українські міста вказуються як частини регіонів Росії.

"Запланований у рамках заходу перетин українського кордону і відвідування анексованої Росією частини території України є грубим порушенням державного суверенітету і законодавства України, а також загальновизнаних норм міжнародного права", - підкреслюють дипломати, нагадуючи, що згідно зі ст. 10 закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" в'їзд іноземців на тимчасово окуповану територію України і виїзд з неї допускаються тільки за спеціальним дозволом через відповідні контрольні пункти.

Також, як відзначається в коментарі Консульства, відвідування АР Крим із території РФ є порушенням Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" A/Res/68/262 від 27 березня 2014 і "Стан прав людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь" A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, Бакинської декларації та резолюцій Парламентської Асамблеї ОБСЄ, та інших багатосторонніх міжнародних договорів, учасниками яких є Україна і Росія.

"У зв'язку з викладеним, і щоб уникнути негативних наслідків, рекомендуємо учасникам Фестивалю утриматися від участі в зазначених заходах на тимчасово окупованій території України, організатори якого грубо ігнорують державний суверенітет України, загальновизнані норми міжнародного права і законодавства України", - йдеться в коментарі Консульства.Источник: https://ua.censor.net.ua/n456894
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFKb1RrTXhNRmxJVW1kMFF6UXdURXhSYzA1RE56QlplRGd3VEhKUmRuUkRPVEJaU0ZKbk9VTTNNRmw2VW1ka1IwTXdURXhSZG01NlVXMTBSMEV3VEdwUmRrRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору