EN|RU|UK
 Політика України
  3085  22
Матеріали за темою:

 Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків. ФОТОрепортаж

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хагстрьом і аташе з питань оборони Посольства Швеції в Україні підполковник Петер Ліден відвідали район проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО, опублікованому в Facebook.

Повідомляється, що головною метою цієї робочої поїздки стало ознайомлення шведських дипломатів із поточною ситуацією на сході України.

"У рамках візиту високоповажні гості мали змогу поспілкуватися з військовослужбовцями одного із військових з'єднань, особовий склад якого зараз виконує бойові завдання в зоні АТО. Також офіцери цивільно-військового співробітництва поінформували іноземних дипломатів про складну та небезпечну екологічну ситуацію, яка склалася навколо резервуара з хімічними відходами Торецького фенольного заводу. Адже у випадку прориву дамби, отруйні хімікати можуть потрапити у річку Сіверський Донець, яка є головним джерелом питної води для більшості мешканців регіону. Однак обстріли та відсутність гарантій з боку бойовиків щодо дотримання режиму тиші під час роботи ремонтних бригад унеможливлюють проведення належних інженерних заходів з укріплення дамби", - сказано в повідомленні.

Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків 01

Як зазначив Мартін Хагстрьом, Посольство Королівства Швеція уважно слідкує за розвитком подій та ситуацією на Донбасі. Також він підкреслив, що проблема руйнування дамби може мати катастрофічні екологічні наслідки, тому необхідно терміново шукати конкретні шляхи вирішення та виходу з цієї складної ситуації. Пан Посол зауважив, що після того, як він особисто почув про цю нагальну проблему, він обов'язково поінформує дипломатичними каналами відповідні гуманітарні та безпекові організації, які зараз опікуються ситуацією на сході України, з метою сприяння вирішенню цього питання.
Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків 02

У свою чергу аташе з питань оборони Посольства Швеція в Україні підполковник Петер Ліден зазначив, що ситуація, що зараз склалася на сході України, ретельно аналізується та вивчається. Це робиться з метою визначення шляхів подальшої допомоги Збройним Силам України. І як один із варіантів розглядається питання залучення шведських інструкторів для навчання та тренування українських військових медиків.

Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків 03

Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків 04

Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків 05
Фото: прес-центр АТО/Facebook

Швеція планує надати допомогу ЗСУ. Один із варіантів - навчання і тренування українських військових медиків 06Источник: https://ua.censor.net.ua/n456914
TUV4VVVYWjBReTh3VERkUmRrNURLekJNVUZGelEwUlNaemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVteHBPSFpNZVM5UmRrNURNVEJNVkZGMVRrZEhNRXhxVVhaa1EzZG1Ua052TUV4TVVYUmtSMGN3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору