EN|RU|UK
 Політика України
  4414  12

 Уряд затвердив положення про сповіщення у випадку надзвичайних ситуацій

кабмин правительство уряд

Кабінет міністрів України затвердив положення про організацію оповіщення у випадку загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій і зв'язку у сфері цивільного захисту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду в середу. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав це рішення серед ухвалених без обговорення.

Згідно з положенням, методичне керівництво щодо створення та функціонування системи сповіщення всіх рівнів здійснює Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Автоматизовані системи сповіщення бувають: загальнодержавними, територіальними (в областях), місцевими (райони, міста обласного значення, об'єднані територіальні громади), спеціальними (на атомних електростанціях, каскадних спорудах Дніпра і Дністра, магістральних продуктопроводах), локальними і розташованими на конкретних об'єктах підвищеної небезпеки (інтернатах, закладах охорони здоров'я, установах, які надають допомогу особам з інвалідністю).


Сигнали про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації передають через телерадіокомпанії незалежно від форми власності, операторів мобільних мереж, інтернет-ресурси, сигнальні гучномовці.

Рішення про оприлюднення на загальнодержавному рівні ухвалює Прем'єр-міністр за пропозиціями центральних органів виконавчої влади, на територіальному - голови обласних і Київської міської державних адміністрацій, місцевому - голови місцевих адміністрацій або органів самоврядування, на об'єктах - керівники об'єктів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n457087
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhRNVEzY3dXVmhSZFU1SFFqQlpTamd3VEM5UmRuUkRlakJaUkZGMmRFTXpNRXhvT0RCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRemxtVGtOVk1FdElVVzVrUTJnPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору