EN|RU|UK
 За кордоном
  4689  12

 Складно знайти яскравіший приклад нехтування безпекою частини країн Європи, - Дуда про зв'язки політиків ЄС із російським бізнесом

польша президент анджей дуда

Президент Польщі Анджей Дуда, виступаючи на відкритті II Конгресу європейських досліджень у Щецині, вказав на загрози, які нависли над Європейським Союзом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польша.

Дуда зазначив "п'ять явищ", які, на його думку, шкодять європейському співтовариству. Серед них - ідея так званої Європи двох швидкостей, "повернення протекціонізму" і реакція ЄС на міграційну кризу.

Президент Польщі також вказав на проблему "прагнення європейських політиків до здійснення економічних інтересів із зовнішніми організаціями".

"Багато європейських політиків підтримують тісні контакти з представниками російського бізнесу, що викликає особливе занепокоєння в умовах агресивної політики Кремля біля східних кордонів ЄС. Складно знайти більш виразний приклад нехтування безпекою частини країн європейської спільноти", - зазначив Анджей Дуда.

Глава польської держави також застеріг від, як він висловився, "кульмінації влади європейських інстанцій". Таким чином він прокоментував думку Європейської комісії, згідно з якою верховенство права в Польщі перебуває під загрозою. За словами Анджея Дуди, ЄК "втручається в справи демократично обраної влади".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n457156
VEhrdlVXeE9SMFF3VEZSUmMwTTRkakJLTDFGMmRFTTNNRmw2VW1sa1EzZG1Ua05uTUV3M1VtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору