EN|RU|UK
 Політика України
  6671  14

 Відмова від тарифних сіток і вільне формування ринку зарплат, - у Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як оплачуватимуть працю медпрацівників після реформи

минздрав министерство здравоохранения

З 2019 року всі медичні установи другого і третього ланки почнуть переходити на нову модель фінансування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я, опублікованому у Фейсбуці.

Повідомляють, що Національна служба здоров'я перераховуватиме медустановам гроші за надані послуги за затвердженими тарифами, єдиними для всієї країни. У тарифі за послугу закладено всі витрати на її надання, зокрема оплату праці медичного персоналу.

"Відповідно до законопроекту №6327 у тариф закладено оплату праці медичних працівників не менш ніж 250% середньої заробітної плати в Україні за липень того року, котрий передує року, в якому буде застосовано тариф. Якби тарифи затверджували в 2017 році, це було б аж 13 400 без урахування податків", - йдеться в повідомленні.


При цьому, як повідомили у відомстві, реформа передбачає відмову від тарифних сіток і вільне формування ринку зарплат у комунальних медичних установах: "Тобто рівень зарплати медичного працівника базуватиметься на його / її компетенції, буде створено умови для гнучкого визначення заробітної плати, як це відбувається, наприклад, у приватних клініках".

Відмова від тарифних сіток і вільне формування ринку зарплат, - у Міністерстві охорони здоровя розповіли, як оплачуватимуть працю медпрацівників після реформи 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n457242
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору