EN|RU|UK
 Політика України
  8464  187

 "Так само, як ми знешкодили в Україні комуністів, буде ліквідована олігархія", - Тягнибок

На з'їзді ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що одним із пріоритетів політсили є боротьба з олігархами.

16 вересня у Києві відбувся черговий звітно-виборний з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода", пише Газета.ua.
Олег Тягнибок, якого переобрали лідером партії на новий термін, оголосив про пріоритети політичної сили. Один із них - курс на боротьбу з олігархією, яку Тягнибок порівняв із комуністами.

"Інтереси України та українців для цієї влади бариг абсолютно чужі. Україна для них - панське поле, а українці - кріпаки. Їм наплювати на майбутнє Держави. Їм наплювати на майбутнє наших дітей. Тому що їхні діти - за кордоном. Вони в Україні не живуть і не будуть жити. Але завжди так не буде. Комуністи теж думали, що вони вічні. Сьогодні ж вони на звалищі історії. На черзі олігархи. Так само, як ми знешкодили в Україні комуністів, буде ліквідовано і породження комуно-комсомольської номенклатури - олігархію. І якщо хтось у цьому сумнівається - нагадаю: недавно багато хто не вірив і в те, що можна викинути на смітник історії червоних динозаврів", - заявив Тягнибок.

Тягнибок навів приклад ключових ініціатив "Свободи", спрямованих на боротьбу з олігархією. Це законопроекти про денонсацію конвенції між Україною і Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, а також про повернення капіталів, які розміщені на Кіпрі та інших офшорних зонах, звільнених від подвійного оподаткування. Крім того, "Свобода" просуває ініціативи щодо ліквідації приватних монополій, мораторій на приватизацію держмайно до стабілізації ситуації в державі та заборону продажу землі сільгосппризначення.

"Олігархія - це зрощення великого злочинного капіталу з державною владою. У підсумку це - узаконена корупція, яку ми сьогодні й бачимо. А що таке узаконена корупція? Це коли влада приймає такі закони і "протягує" такі рішення, які дозволяють абсолютно безкарно, "законно" грабувати державу і людей. Тобто ті, хто повинен бути слугами народу, стають слугами олігархів. Тому у важкий для України час, замість затягнути пояси на пузі олігархів, вони, глузуючи, затягують петлю на шиї українців", - резюмував лідер "Свободи".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n457305
VEhrdlVXOTBSMUF3VEZCUmRtUkROREJNU0ZGMmRFTTJUSGt2VVhaMFF6Y3dXbUpSY3psRGR6QlpSRkpvVVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору