EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  246391  52

 Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості. ФОТОрепортаж

Перший Всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості - важливий крок, який зміцнює оборону нашої країни.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у інтерв'ю журналістам після відкриття Форуму в четвер у Києві, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Читайте також: Поставки ПТРК "Стугна" і "Корсар" ЗСУ в рамках держоборонзамовлення розпочнуть уже цього року, - ТурчиновТурчинов нагадав, що співпраця з підприємствами приватного сектору розпочалася з перших днів протистояння агресору. Секретар РНБО України підкреслив, що сьогодні, з одного боку, створюється система кооперації між державними оборонними підприємствами і підприємствами оборонного сектору, з іншого - приватні підприємства "дають поштовх до конкуренції".

Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 01Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 02Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 03

"У результаті покращується якість продукції і зменшується її ціна", - сказав О. Турчинов. Він також назвав дуже важливим те, що приватні підприємства активно працюють над розробкою перспективних зразків нової військової техніки і зброї.

За його словами, значна частина Державного оборонного замовлення виконується саме приватними підприємствами оборонної промисловості.

На переконання Секретаря РНБО України, кооперація державних і недержавних підприємств оборонного комплексу "дасть нам нову якість, яка можлива тільки на науковій базі". "Інтеграція науки в оборонну промисловість є запорукою ефективних результатів", - заявив він, додавши, що Україна і досі змушена розраховувати виключно на власні сили на шляху ремілітаризації країни.

Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 04Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 05Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 06Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 07

"Україна сьогодні - форпост Європи, який стримує просування агресора на Захід. Тому сильна українська армія, сильний український оборонний комплекс - запорука безпеки усієї Європи", - заявив О. Турчинов.

Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 08Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 09Інтеграція науки в оборонну промисловість - запорука ефективних результатів, - Турчинов на форумі приватних підприємств оборонної промисловості 10

Секретар РНБО України також наголосив на важливості вирішення на законодавчому рівні питання корпоратизації державних оборонних підприємств і входження до цих підприємств приватного капіталу, як вітчизняного, так і закордонного. "Це буде нова якість, нова форма, це забезпечить нам перспективу розвитку", - сказав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v457410
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhaMFEzZ3dURGRTWjA1REt6Qk1NMUZ6UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору