EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  1786  12

 Секретар РНБО Турчинов і спецпомічник президента США з питань кібербезпеки Стайнман обговорили заходи щодо захисту кіберпростору. ФОТОрепортаж

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов провів зустріч зі спеціальним помічником президента США з питань кібербезпеки Джошем Стайнманом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання українсько-американської співпраці у сфері кібербезпеки, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Щодня в Україні фіксують кілька кіберінцидентів. Шкідливе ПО надсилають з усього світу, - голова департаменту кіберполіції

Секретар РНБО Турчинов і спецпомічник президента США з питань кібербезпеки Стайнман обговорили заходи щодо захисту кіберпростору 01

Секретар РНБО Турчинов і спецпомічник президента США з питань кібербезпеки Стайнман обговорили заходи щодо захисту кіберпростору 02

Секретар РНБО Турчинов і спецпомічник президента США з питань кібербезпеки Стайнман обговорили заходи щодо захисту кіберпростору 03

За словами Турчинова, Росія вже четвертий рік веде проти України гібридну війну, одним з елементів якої є кіберагрессія.
"Україна витримала кілька потужних кібератак, які заподіяли чималої шкоди. Збиток, завданий нашій країні, оцінюється в десятки мільйонів доларів", - сказав він.

"Для забезпечення системної протидії кіберзагрозі РНБО України прийняла Стратегію кібербезпеки. З метою координації структур, що відповідають за різні аспекти цієї проблематики, створено Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО", - повідомив Турчинов.

Крім того, за його словами, розгортається національна телекомунікаційна мережа і створюється захисний ІТ-контур, який повинен захистити державні інформаційні ресурси та об'єкти критичної інфраструктури.

Також співрозмовники обговорили заходи, вжиті Україною щодо захисту свого кіберпростору, зокрема, заборону деяких програмних продуктів, соціальних мереж та інформаційних ресурсів РФ.

У свою чергу Дж. Стайнман зазначив, що президент США Д. Трамп "вважає кібербезпеку надзвичайно важливою і він цінує нинішній рівень співпраці між нашими країнами".

"Україна має безпосередній досвід протистояння гібридній агресії, і США зацікавлені в його аналізі та вивченні", - сказав Дж. Стайнман, додавши, що "коли є хороші друзі, то й вороги не страшні".

Зі свого боку О Турчинов зазначив, що Україна і США, об'єднавши свої зусилля, можуть ефективно протидіяти будь-яким кіберзагрозам.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n457491
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору