EN|RU|UK
 За кордоном
  16394  46
Матеріали за темою:

 США розширили санкції проти вже покараних російських компаній

санкции

Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) міністерства фінансів США випустило поправки до двох директив Розпорядження президента США 12662 про санкції проти Росії.

Внесені зміни скорочують терміни кредитування фізичних та юридичних осіб, які перебувають під санкціями США, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Управління зовнішніх активів казначейства Міністерства фінансів США випускає поправки до Директиви 1 (охоплює фінансовий сектор - ред.) і Директиви 2 (питання енергетичного сектора - ред.), пов'язаних з українсько-російським питанням", - зазначили в американському Мінфіні.

При цьому уточнюється, що поправки внесені відповідно до Закону "Про боротьбу з російським впливом в Європі та Євразії 2017 року" (CRIEEA).

Зокрема, згідно зі змінами до Директиви 1 забороняється проводити операції, надавати фінансування або здійснювати інші грошові операції з певними термінами або капіталом з компаніями, що перебувають під санкціями, на термін більш як 14 днів. Раніше цей термін обмежувався 30 днями.
В енергетичному секторі, відповідно до поправок до Директиви 2, термін кредитування скорочується з 90 до 60 днів.

Поправки набувають чинності з 28 листопада 2017 року.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У разі вирішення проблеми Донбасу Вашингтон буде готовий скасувати частину антиросійських санкцій, - Теффт

Нагадаємо, що Рада ЄС 14 вересня продовжила санкції стосовно 149 фізичних і 38 юридичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Попереднє продовження відбулося 13 березня 2017 року до 15 вересня 2017 року. Воно стосувалося 150 осіб і 37 організацій. Цей "чорний список" був доповнений 4 серпня як реакція ЄС на поставки до Криму турбін компанії Siemens трьома фізичними і трьома юридичними особами РФ, довівши загальну кількість до 153 осіб і 40 організацій до моменту останнього продовження 14 вересня.

Також читайте: Навіть якщо Росія виконає Мінські угоди, санкції через Крим будуть чинними, - Волкер

Крім них, у зв'язку з українською ситуацією діють також економічні санкції, що зачіпають окремі сектори економіки Росії, і обмежувальні заходи, введені у відповідь на "незаконну анексію Криму і Севастополя" і діючі на їхніх територіях.Источник: https://ua.censor.net.ua/n457504
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UjBJd1RFUlJkbVJETmpCWllsSnNkRWRZWms1RGFEQkxhbEZyUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору