EN|RU|UK
 Суспільство
  1855  27
Матеріали за темою:

 НАЗК затвердило антикорупційну стратегію на 3 роки

напк

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердило антикорупційну стратегію на 3 роки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НАЗК.

На засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції схвалено проект Закону України "Про Антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки", - сказано в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, проект було розроблено на виконання Антикорупційної стратегії на 2015 - 2017 роки він завершує процес створення необхідної законодавчої основи для вироблення і реалізації ефективної державної антикорупційної політики на основі імплементації міжнародних стандартів, завершення формування ефективної системи органів по боротьбі з корупцією, чітке розмежування повноважень між ними, посилення їх незалежності та неупередженості, забезпечення залучення широкого кола представників громадянського суспільства до процесів боротьби з корупцією на всіх рівнях. Так, для реалізації Антикорупційної стратегії передбачається розробити та схвалити передбачені нею закони, а також забезпечити успішну практичну імплементацію положень антикорупційного законодавства.

"Національне агентство, відповідно до вимог Регламенту Кабінету Міністрів України, надіслало проект для погодження до заінтересованих органів", - резюмує прес-служба.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n457524
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1dVaFNaM1JIUVRCTVJGSm5kRU14TUV4UVVteDBSMUJtVGtOa01FcEVVV3c1UTJFPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору