EN|RU|UK
 Політика України
  8758  122

 Дев'ять українських батальйонів уже сумісні з військами країн НАТО, - Муженко

муженко

Муженко планує відвідати США в квітні.

Зараз дев'ять українських батальйонів уже сумісні з військами країн НАТО, заявляє начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням наІнтерфакс-Україна.

"Триває підготовка батальйонів за допомогою іноземних фахівців, яка почалася ще в 2015 році. Сьогодні в Україні перебувають інструктори і військовослужбовці зі США, Канади, Великої Британії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі... І ми на сьогодні досягли відповідної сумісності як мінімум на тих дев'яти батальйонах, які вже пройшли підготовку", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Начальник Генштабу Муженко в жовтні відвідає США

Муженко уточнив, що спільна підготовка військ стосується підрозділів механізованих, високомобільних-десантних військ та особового складу частин спеціального призначення.

"Крім того, за основу беруться стандарти НАТО, які адаптуються до наших умов з урахуванням набутого нами досвіду проведення бойових дій. До речі, військовослужбовці країн НАТО вже вносять зміни й корективи в свої стандарти з урахуванням нашого досвіду. Тобто в нас не просто сліпе копіювання, а творчий підхід до відпрацювання відповідних стандартів з урахуванням набутого бойового досвіду", - підкреслив начальник Генштабу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n457548
VEhrdlVXNU9SMFF3VEdKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhFVW1kT1F6Z3dXbUpTYWpONlVXNWtRMUV3UzB4UmJtNTZVVzlrUTI4d1NrRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору