EN|RU|UK
 Політика України
  3241  7

 Кандидата до Верховного Суду Мацедонську притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 5 жовтня прийняла рішення притягнути до дисциплінарної відповідальності суддів Київського апеляційного адміністративного суду Вікторію Мацедонську, Ігоря Лічевецького, Володимира Алименка, а також суддів Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) Анатолія Єрьоміна та Сергія Горбатюка.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Судово-юридична газета.

Кандидата до Верховного Суду Мацедонську притягнуто до дисциплінарної відповідальності 01
Фото надано спеціально для Судово-юридичної газети.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Завтра Венеціанська комісія може оголосити висновок щодо законопроектів про антикорупційний суд

Ще один суддя ВАСУ Олег Кравцов уникнув відповідальності, тому що вже звільнився з посади судді.

Зазначають, що всі п'ятеро суддів позбавлені надбавок до суддівського окладу терміном на 1 місяць.

Згідно з матеріалами дисциплінарної справи, 21 липня 2016 року Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі суддів Вікторії Мацедонської, Ігоря Лічевецького та Володимира Алименка винесла рішення про часткове задоволення апеляційної скарги страхової компанії "Граве Україна страхування життя" в спорі з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та уповноваженою на ліквідацію "Ерде Банку" особою Фонду.

Даний спір повинен був розглядатися зовсім в іншій юрисдикції, а будь-які виплати ФГВФО передбачені законом тільки для фізичних осіб, але не юридичних. Дисциплінарну справу щодо суддів було відкрито 26 травня 2017 року.

Також читайте: Верховний Суд може запрацювати до 2018 року: залишилася фінальна стадія, - Петренко

Дана дисциплінарна справа стала причиною перенесення розгляду рекомендації судді Вікторії Мацедонської на посаду судді нового Верховного Суду 29 вересня.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору