EN|RU|UK
 Технології
  30757  24

 Дві унікальні станції комплексу РЕБ "Мандат" поставлено в ЗСУ, - "Укроборонпром"

мандатрэб

Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", відвантажив перші дві станції Р-330УМ "Мандат" для виконання завдань за призначенням у Збройні Сили України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу концерну.

Як зазначив представник замовника підполковник Анатолій Саневич, вироби Р-330УВ1М та Р-330УВ2М дуже необхідні на фронті. Вони успішно пройшли кваліфікаційні випробування та за низькою характеристик не мають аналогів у світі.

Також читайте: "Укроборонпром" представив "розумний" снаряд "Карасук", що забезпечує максимальну точність на відстані до 12 км. ФОТО

Повідомляється, що зразок мобільного комплексу РЕБ "Мандат" у складі семи станцій був розроблений і виготовлений Публічним акціонерним товариством "Топаз". У 2014 р. він пройшов Державні випробування і був прийнятий на озброєння, але, в силу обставин, виготовлення комплексу "Мандат" на ПАТ "Топаз" у Донецьку для України стало неможливим.

У 2015 р. керівництвом КП "НВК "Іскра" спільно з Міністерством Оборони України було прийнято рішення "Про порядок організації виробництва комплексу Р-330УМ на площах КП "НВК "Іскра"". Це рішення дало старт відновленню виробництва. Одночасно з поновленням виробництва, конструктори НВК "Іскра" провели величезний обсяг конструкторських робіт, пов'язанних з імпортозаміщенням та заміною постачальників складових та комплектуючих.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n461283
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору