EN|RU|UK
 Суспільство
  3314  54

 Радіостанції готові збільшити квоти на українську пісню до 30%, - Нацрада

язык радио украинский квоты

Частка пісень українською мовою в ефірі мережевих радіостанцій у жовтні 2017 року становила в середньому 32% за чинної квоти в 25%.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Фейсбуці повідомив член Національної ради Сергій Костинський.

"Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення завершила чергову хвилю моніторингу 16 загальнонаціональних радіостанцій на предмет виконання вимог закону щодо мовних квот. Порушень не виявлено. Найбільша частка українських пісень - в ефірі Країна ФМ"(100%), а також радіостанцій суспільного мовлення: радіо "Промінь" (98%), радіо "Культура" (66%), Українське радіо (90%). У середньому, частка пісень українською мовою серед інших 12 мережевих радіостанцій становила 32%, що дає підстави стверджувати, що мовники готові збільшення з 8 листопада квоти з 25 до 30%. Частка ведення передач державною мовою на цих радіостанціях ву середньому становить 80,8%, тоді як закон вимагає 50%, а з 8 листопада - 55%", - поінформував Костинський.

Він зазначив, що хвиля моніторингу була проведена в жовтні. Дослідження охопило ефір таких радіостанцій: "Українське радіо" (НСТУ), "Промінь" (НСТУ), "Культура" (НСТУ), "Країна ФМ", "П'ятниця", "Русское радио - Україна", "Мелодія", "Перець ФМ","Авторадіо", "Люкс ФМ","Шансон", "Kiss FM","Наше радіо", "Ретро","Ніt FM", "Ера".

У Нацраді зараз також очікують результати моніторингу 179-ти місцевих і регіональних радіостанцій.

У кінці листопада буде представлено звіт за результатами року моніторингу радіоефіру на предмет виконання мовних квот.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n461287
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору