EN|RU|UK
 Події
  3230  35
Матеріали за темою:

 Ватажки бойовиків створюють передумови для погіршення гуманітарної ситуації на Донбасі, - СЦКК

сцкк

Ватажки бойовиків блокують всі ініціативи щодо відновлення критичної інфраструктури Донбасу, що може привести до гуманітарної катастрофи.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.

У повідомленні зазначено: "
Українська сторона СЦКК наголошує, що свої завдання щодо надання можливості відновити об'єкти інфраструктури Донбасу, чергова ротація російської сторони СЦКК не виконала. Керівництво ОРДО і ОРЛО продовжують блокувати надання гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об'єктах цивільної інфраструктури Донбасу.

Так, до переліку невідкладних робіт на важливих об'єктах інфраструктури Донбасу належать ремонт газоводів-відводів до газорозподільчої станції поблизу населеного пункту Мар'їнка та відновлювальні роботи на фенольному заводі в населеному пункті Новгородське Донецької області з посилення протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва.

Внаслідок халатної бездіяльності керівництва ОРДО і ОРЛО з кожним днем стає важче підтримувати у безпечному стані об'єкти підприємств підвищеної небезпеки, а також обслуговувати інфраструктуру населених пунктів під час опалювального сезону.

Українська сторона СЦКК сподівається, що керівництво та склад нової ротації російської сторони СЦКК приділятиме належну увагу та забезпечить ефективне сприяння у наданні гарантій безпеки з боку ОРДО і ОРЛО під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об'єктах цивільної інфраструктури в Донецькій та Луганській областях".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n461397
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору