EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  5865  46

 У карному розшуку створять інститут "детективів поліції", - Князєв

князев

Зокрема, новації торкнуться системи підбору і навчання молодих оперативників, а також створення нових структур, які активно боротимуться з організованою злочинністю. Про це Голова Національної поліції України заявив сьогодні, 3 листопада, під час підбиття підсумків роботи кримінального блоку за 10 місяців 2017 року.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Нацполіції.

У повідомленні зазначено: "
У порядку денному наради були заплановані питання роботи оперативних підрозділів Нацполіції. Зокрема, учасники заходу обговорили аспекти взаємодії різних служб при розкритті злочинів, викритті та документуванні злочинних угрупувань. Також йшлося про пошук оптимальних заходів боротьби зі злочинністю з урахуванням вимог сьогодення.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що у відомстві планують повністю змінити систему підбору та навчання кандидатів на службу в підрозділах кримінальної поліції. 75-80 відсотків кандидатів приходитимуть на посади після певного періоду служби в підрозділах патрульної поліції. Таким чином, йдучи на службу, кандидат матиме певний досвід роботи.

Водночас решта кандидатів - 20-25 відсотків від необхідної кількості оперативників - отримуватимуть спеціалізовану освіту. Після отримання освіти молодих оперативників навчатимуть їхні досвідчені колеги.

Глава відомства звернувся до керівників обласних підрозділів кримінальної поліції, присутніх на нараді, з вимогою приділити необхідну увагу процесові підготовки молодих оперативників.

"Ви повинні навчити, адже саме ви і є тим "кістяком", який сформує та навчить нове покоління українських поліцейських", - наголосив Сергій Князєв.

Окремо глава Нацполіції зупинився на новаціях, впровадження яких планується у відомстві найближчим часом. Зокрема, йдеться про приведення у відповідність до сучасних вимог тієї нормативної бази, якою керуються правоохоронці у своїй роботі. Крім того, планується створення поліцейських підрозділів, які більш активно протидіятимуть злочинності. Однією з таких форм роботи є утворення інституту детективів поліції.

"Ми плануємо переформатувати роботу карного розшуку - створюємо повністю новий підрозділ. Туди увійдуть найкращі працівники, 70 відсотків з яких - це оперативники, а ще 30 відсотків - слідчі", - зазначив Сергій Князєв.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n461658
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору