EN|RU|UK
 Політика України
  8983  34

 "Ми маємо йти до примирення шляхом взаємного сприйняття, а не нав'язування своєї точки зору", - МЗС про заяву Ващиковського

мид

МЗС України взяло до уваги висловлювання міністра закордонних справ Польщі В.Ващиковського.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у коментарі МЗС.

У повідомленні зазначено: "
Хотіли б наголосити, що в Україні немає антипольських настроїв, більшість українців абсолютно позитивно ставляться до Польщі, попри розбіжності в оцінках складного історичного минулого. В українському суспільстві є чітке розуміння необхідності подальшого зміцнення співпраці з Польщею як в інтересах двох народів, так і всієї Європи.

Підтвердженням цьому є сотні тисяч українців, які зараз проживають в Польщі.

Свого часу разом з Польщею ми досягли розуміння, що історичне примирення можливе за європейським християнським принципом "Прощаємо і просимо пробачення". Переконані, що ми маємо йти до примирення шляхом взаємного сприйняття один одного, а не нав'язування своєї точки зору. Цей принцип польській стороні було запропоновано втілити у практичну площину шляхом підписання і реалізації відповідної дорожньої карти, проте відповідь все ще очікуємо.

Україна є відкритою до співпраці, у тому числі, з історичної проблематики. Впевнені, що ми обопільно в цьому зацікавлені, розуміючи взаємну важливість українсько-польського стратегічного партнерства".

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський попередив про нову заборону на в'їзд у країну. За його словами, люди, які демонстративно носять мундири СС "Галичина", в Польщу не в'їдуть.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Можливо, Ващиковський надивився телебачення РФ і уявляє, що по Києву ходять люди у формі СС, - В'ятрович
Источник: https://ua.censor.net.ua/n461659
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору