EN|RU|UK
 Події
  14589  123
Матеріали за темою:

 НАБУ здійснило дві закупівлі у фігуранта "справи рюкзаків" за системою ProZorro і до того, як він став підозрюваним, - заява Бюро. ІНФОГРАФІКА

Національне антикорупційне бюро України виступило з коментарем про те, що воно провело закупівлі в того ж постачальника, який був замішаний у "справі рюкзаків", де фігурує ім'я Олександра Авакова.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційному повідомленні НАБУ.

У повідомленні зазначено: "
Інформація про те, що НАБУ нібито купувало спорядження у фіктивної компанії, причетної до розтрати понад 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб МВС України, не відповідає дійсності.

НАБУ не мало і не має жодного контракту на закупівлю товару чи послуги із зазначеним ТОВ. Особа, яка представляла інтереси цього ТОВ в епізоді із закупівлею рюкзаків, дійсно брала участь у двох тендерах із закупівель, оголошених НАБУ.

У згаданих тендерах особа виступала від свого імені як приватний підприємєць (ФОП). У двох тендерах - з постачання 220 літніх сорочок під бронежелети та 42 спортивних костюмів - даний підприємець був визначений переможцем. З ним був укладений контракт.

Закупівлі НАБУ проводилися у форматі відкритого тендеру в системі державних закупівель ProZorro, з дотримання всіх вимог законодавства.

За результатами проведених тендерів ціну закупівлі знижено порівняно з очікуваною. Зокрема, економія при закупівлі сорочок склала 35%, спортивних костюмів -38%. Загальний розмір економії склав близько 280 тис грн.

Наголошуємо, що приватний підприємець на момент проведення відкритого тендеру з закупівлі (у лютому 2017) не перебував у статусі підозрюваного у кримінальному провадженні НАБУ, відтак конфлікту інтересів, який міг би вплинути на результати тендеру чи хід досудового розслідування, не було.

Закуплені товари були поставлені НАБУ своєчасно, в повному обсязі. За своїми характеристиками товар повністю відповідав технічним, якісним та кількісним характеристикам, обумовленим у предметі закупівлі при оголошенні тендеру.

З огляду на викладене, будь-які спроби відшукати корупційний підтекст у тому, що одним із багатьох сотень переможців тендерів, проведених НАБУ, виявилась особа, яка згодом стала підозрюваним у кримінальному провадженні, виглядають безглуздими та маніпулятивними.

Національне Бюро готове надати матеріали, що засвідчать прозорість та конкурентність закупівлі.
Детальніше про закупівлі НАБУ можна дізнатися на офіційному сайті НАБУ, Єдиному порталі використання публічних коштів Edata, також на порталі державних закупівель ProZorro, а також у звітах про діяльність НАБУ".

НАБУ здійснило дві закупівлі у фігуранта справи рюкзаків за системою ProZorro і до того, як він став підозрюваним, - заява Бюро 01
Источник: https://ua.censor.net.ua/n461667
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору