EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  77819  634

 "Люди там думали, що керують всесвітом", - екс-співробітниця кремлівської "фабрики тролів"

троль

Російський бізнесмен Євген Пригожин, якого пов'язують із президентом РФ Володимиром Путіним, дійсно мав стосунок до Федерального агентства новин (ФАН), яке називають "фабрикою тролів".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це розповіла колишній директор із розвитку ФАН, ім'я якої не розкривається, в інтерв'ю "Дождю".


"Ви маєте розуміти, що Пригожин, він як би намагався всього багато різного зробити. Він намагався вплинути на ситуацію в "Донецькій республіці ". І хлопці, які працювали у нас, вони так і думали", - сказала жінка, яка працювала на вулиці Савушкіна, 55 у Санкт-Петербурзі.

За її словами, коли вона "прийшла вперше туди, люди там думали, що вони керують всесвітом".

"Мене це жахало. Іноді вони намагалися робити якісь вкидання, намагалися малювати картинки або там прифігачити у фотошопі який-небудь банер на будівлю в Нью-Йорку, статті писали. Я казала їм: "Хлопці, ну ви ж бачите, що це абсолютна херня". Вони намагалися використовувати російськомовні ЗМІ як додатковий канал своєї інформації, робити журналістську роботу з "невеликим політичним ухилом", - зазначила співрозмовник телеканалу.

Вона розповідає, що гроші на витрати можна було отримати готівкою - від 3 тис. рублів приблизно до 500 тис. рублів.

"Вони переказувалися на особисті картки співробітників або давалися їм готівкою, щоб вони могли працювати. На "витрати" можна було отримати, якщо обґрунтувати їх, просто будь-яку суму. Головним бухгалтером була Хусейнова Олена Олексіївна. Кожні три місяці бухгалтерію "спалювали", - підкреслила екс-менеджер "фабрики тролів".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n461744
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору