EN|RU|UK
 Суспільство
  2011  16
Матеріали за темою:

 РСУ потрібні регіональні представництва, - суддя Мовчан на Хмельницькому судовому форумі

суд закон фемида правосудие приговор вердикт

33 члени Ради суддів України не зможуть впоратися з усіма завданнями, покладеними на орган суддівського самоврядування. Тому судді з регіонів повинні допомагати їм.

Таку думку в рамках обговорення на Хмельницькому судовому форумі питання про роботу і потенціал Комітету РСУ з питань забезпечення гарантій незалежності суддів, правового захисту суддів, соціального захисту суддів та їхніх сімей висловив член правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування, суддя Ленінського районного суду м.Дніпропетровська Дмитро Мовчан, передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Закон і Бізнес".

Суддя зазначив: замість того, щоб говорити, що РСУ нічого не робить у зазначених сферах, суддям варто самим допомогти цьому органу суддівського самоврядування. Для цього потрібно створити певні представництва ради в регіонах, щоб судді в кожній області могли безпосередньо долучатися до самоврядницької роботи.

Читайте також: Сьогодні в Хмельницькому стартує судовий форум "Рада суддів України: потенціал і реалії"

Д.Мовчана підтримала суддя Авдіївського міського суду Донецької області Олена Панченко. На її думку, якщо будуть створені регіональні представництва, то судді області в разі потреби зможуть оперативно зібратися і вирішити нагальне питання.

Очевидно, створення представництв ради дасть змогу виправити ті неузгодженості між ланками суддівського самоврядування, що виникли внаслідок законодавчих змін.

Як нагадав член РСУ, суддя Окружного адміністративного суду м.Києва Руслан Арсірій, раніше були конференції суддів судів кожної з юрисдикцій: адміністративної, господарської та загальної. Судді могли оперативно збиратися та вирішувати важливі питання. Утім, після законодавчих змін така ланка самоврядування зникла.

Хмельницький судовий форум - 9-й регіональний форум, який проводить АРССУ за підтримки Асоціації правників України. Захід відбувається в рамках реалізації грантового проекту "Підтримка розвитку суддівського самоврядування" за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Нове правосуддя".Источник: https://ua.censor.net.ua/n461929
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору