EN|RU|UK
 Економіка
  1198  12

 ДФС Миколаївщини збільшила надходження до Держбюджету на 43%

У січні-жовтні 2017 року Державна фіскальна служба Миколаївської області поповнила державний бюджет України на 3,2 млрд грн. Це на 950 млн грн, або на 43 % більше за показник аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомляє офіційний портал ДФС Миколаївщини.

В.о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області Роман Кріль підкреслив, що левову частку надходжень забезпечили платники податку на додану вартість.

"За 10 місяців 2017 року надходження тільки з ПДВ становили понад 1,5 млрд грн, що на 550 млн грн більше, ніж за січень-жовтень 2016 року", - заявив він.

На думку Романа Кріля, таким чином зроблено суттєвий внесок у виконання державою соціального контракту з громадянами.

"Завдяки злагодженій роботі податківців та митників Миколаївщини держава отримує додаткові ресурси, в тому числі й на соціальні потреби та модернізацію інфраструктури. Таким чином, якісна робота ДФС дозволяє Україні долати наслідки кризових явищ в економіці та нарощувати темпи розвитку", - заявив посадовець.

Роман Кріль наголосив, що Державна фіскальна служба Миколаївської області також сповідує принцип партнерства стосовно бізнесу.

"Наше завдання створити максимально комфортні умови для підприємців регіону, аби дотримання податкового й митного законодавства не викликало в них жодних труднощів. Тобто з каральної установи, якою була колись податкова служба, ми перетворюємось на партнерів бізнесу", - переконаний в.о. начальника ГУ ДФС Миколаївщини.Источник: https://ua.censor.net.ua/n462205
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору