EN|RU|UK
 Політика України
  2409  22

 НАЗК знайшло недостовірні дані в е-деклараціях глави департаменту АП з нацбезпеки Колесніка: "Не вніс відомостей про автомобілі, корпоративні права та нерухомість"

напк

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні ухвалило рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону керівнику Апарату Адміністрації Президента України Олексію Дніпрову.

Припис внесено стосовно заступника Керівника Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони Адміністрації Президента України Володимира Колесніка за результатами повної перевірки поданих ним декларацій, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЗК.

"Національне агентство провело повну перевірку декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих Володимиром Колесніком, та виявило порушення вимог пунктів 2, 3, 5, 7 частини першої статті 46 Закону України "Про запобігання корупції". Зокрема, встановлено, що суб'єкт декларування не відобразив деякі відомості про автомобілі, зареєстровані за ним та членом його сім'ї на праві власності, та про наявність корпоративних прав, а також зазначив недостовірні відомості щодо окремих об'єктів нерухомості та отриманих доходів. Оскільки задекларовані недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, зазначені порушення не містять ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 366-1 Кримінального кодексу України", - повідомили в НАЗК.

Читайте також: ГПУ закрила провадження щодо можливого ухилення від сплати податків Хомутинніком: "Ми проводили слідчі дії і злочину не встановили"

Згідно з приписом, НАЗК вимагає вжити заходів щодо усунення декларантом порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції", провести службове розслідування з метою встановлення причин та умов, що сприяли порушенню, та розглянути питання щодо притягнення декларанта до дисциплінарної відповідальності. Припис НАЗК є обов'язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.Источник: https://ua.censor.net.ua/n462212
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору