EN|RU|UK
 Політика України
  2492  15

 З 2018 року запроваджується Національний план зі зменшення викидів в атмосферу, - Семерак

экология мариуполь

Кабінет Міністрів схвалив Національний план скорочення викидів в атмосферне повітря від великих спалювальних установок, який розробили Мінприроди разом із Міненерговугілля, міжнародні експерти й енергогенерувальні компанії на період до 31 грудня 2033.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.

За словами міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, згідно з цим планом суб'єкти господарювання зобов'язуються виконувати природоохоронні заходи для зменшення обсягів викидів забруднювальних речовин і покращення стану атмосферного повітря.

"Для України зменшення обсягів викидів шкідливих речовин в атмосферу є не тільки важливим євроінтеграційним зобов'язанням. Перш за все, мова про здоров'я та життя громадян. Рішення цієї проблеми давно зависло в часі. Зрозуміло, що українські підприємства не зменшать шкідливі викиди за одну мить. З цієї метою було розроблено Національний план, в якому закладено перехідний період для підприємств", - пояснив Семерак, зазначивши, що нові вимоги для теплогенерувальних підприємств почнуть діяти з 1 січня 2018 року.


Крім того, він нагадав, що Україна є членом Енергетичного співтовариства і повинна дотримуватися взятих на себе зобов'язань щодо узгодження з європейськими стандартами всіх великих спалювальних установок.

Загалом в Україні налічують понад 220 великих спалювальних установок.

Розробка механізму впровадження Національного плану відбувається за підтримки експертів проекту технічної допомоги ЄС "Допомога Україні в процесі реформ в секторі енергетики відповідно до міжнародних зобов'язань країни".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462298
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору