EN|RU|UK
 Економіка
  12765  63

 Американська компанія зацікавлена у будівництві автокомплектуючого заводу на Миколаївщині

Американська компанія "Delphi" - один з найбільших виробників автокомплектуючих та розробників інноваційних технологій в автомобільній галузі у світі зацікавлена у будівництві свого підприємства у Миколаївській області на базі Суднобудівного заводу ім.61-го комунара.

8 листопада представники компанії разом з головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком оглянули приміщення Миколаївського суднобудівного заводу, аби оцінити потужності та можливості підприємства, повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.
Американська компанія зацікавлена у будівництві автокомплектуючого заводу на Миколаївщині 01
Також читайте: ДФС Миколаївщини збільшила надходження до Держбюджету на 43%

Американська компанія зацікавлена у будівництві автокомплектуючого заводу на Миколаївщині 02

Американська компанія зацікавлена у будівництві автокомплектуючого заводу на Миколаївщині 03

Представник Delphi Corporation Луїш Фіґуейредо звернув увагу, що холдинг має позитивний десятитирічний досвід співпраці з "Укроборонпромом" та зацікавлений у розвитку подальшого виробництва на території України. Зокрема, зараз компанія шукає вже третій за рахунком майданчик для запуску свого виробництва.

"Деякі приміщення цехів гостям сподобалися - їх можна використовувати вже сьогодні. Тому сподіваюсь, що таке потужне за радянських часів підприємство, ми зможемо або відродити і надати можливості для розвитку, або перепрофілювати - це те, чим ми сьогодні і займаємося. І ще одне завдання - плідно дібрати людей", - зазначив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Проект, який хоче започаткувати американська компанія дасть можливість влаштувати на роботу близько 2-3 тисяч осіб на Миколаївщині.

Зі свого боку Олексій Савченко запевнив, що всі служби, які будуть задіяні в цьому процесі, сприятимуть якнайшвидшому запуску роботи.

"З директором "Укроборонпрому" Романом Романовим ми розробили концепцію створення військово-промислового парку, що надає нам можливості для залучення інвесторів вже сьогодні. Ми фактично рухаємося тим шляхом, який обрали. Підписання меморандуму з "Укроборонпромом" у серпні - це був початок, сьогодні - це вже пряма дія", - прокоментував Олексій Савченко.

Нагадаємо, що в серпні цього року голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко підписав з директором ДП "Укроборонпрому" Романом Романовим меморандум про створення військово-промислова парку на території заводу 61-го комунара у Миколаєві.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n462332
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору