EN|RU|UK
 Політика України
  2096  7
Матеріали за темою:

 Сьогодні справу керівника ДФС буде направлено в суд, - САП

сап

Обвинувальний акт уже затверджено. Його передадуть підозрюваним і захисту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення САП у Фейсбуці.

"Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою за наслідками виконання вимог ст.290 КПК України затверджено обвинувальний акт складений детективами НАБУ за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою громадянина України голови ДФС України, а також керівника Департаменту ДФС України, який сьогодні вручено підозрюваним та їх захисникам. Сьогодні ж обвинувальний акт буде скеровано до суду.

З моменту відкриття матеріалів кримінального провадження минуло більш ніж 3 місяці та нарешті, після обмеження сторони захисту в ознайомленні рішенням слідчого судді, маємо змогу завершити досудове розслідування, як і передбачалось, складанням обвинувального акту. У ході виконання вимог ст.290 КПК України сторона захисту не надала доказів, які б могли свідчити про необхідність зміни правової кваліфікації кримінальних правопорушень, а тим більше - закриття кримінального провадження.".


Читайте на "Цензор.НЕТ": В Киеве налоговики ликвидировали конвертцентр с оборотом более 120 млн грн. ФОТОрепортаж

САП повідомляє про заклики з боку захисту до якнайшвидшої передачі справи у суд і відстоювання своєї правоти, які було "складно співвіднести із затягуванням ознайомлення з матеріалами кримінального провадження".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура, процесуальні керівники впевнені у наявності беззаперечних доказів вчинення підозрюваними інкримінованих їм злочинів, та сподіваються на дотримання розумних строків судового розгляду, де ці докази будуть належним чином представлені суду.

Є сподівання, що суд, забезпечить дотримання вимог ст.ст. 314, 320 КПК України щодо призначення підготовчого судового засідання у п'ятиденний строк з дня надходження обвинувального акту до суду, а також запасного судді, з урахуванням складності кримінального провадження та неабиякого суспільного резонансу, який воно викликало.

Сьогодні справу керівника ДФС буде направлено в суд, - САП 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462359
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору