EN|RU|UK
 Економіка
  3338  43

 "Укрзалізниця" не дає вагони промисловцям, зриваються міжнародні контракти, - директор ІнГЗК Герасимчук

укрзализныця

"Укрзалізниця" (УЗ) ігнорує потреби промисловості, ставлячи під загрозу стабільну роботу одного з найбільших гірничо-збагачувальних комбінатів - ІнГЗК.

Про це повідомив директор підприємства Олександр Герасимчук на своїй сторінці у Фейсбуці. За словами Герасимчука, УЗ не виконує заявок гірників на постачання вагонів і на половину. Це призводить до зриву контрактів з українськими і зарубіжними металургами.

"За 9 днів листопада за наявності підтверджених заявок на 1464 напіввагони УЗ ми були забезпечені тільки 578 напіввагонами. Виконання узгоджених заявок - 39%. Ось це сервіс!!! Ми тільки за 9 днів недовантажили в парку ЦТЛ майже 61 тис. тонн ЗРС, зірвано контракти з українськими і зарубіжними металургами", - написав Герасимчук.

Герасимчук заявив, що в Україні є дискримінаційна практика з боку УЗ щодо вантажовідправників. "Чому при частці УЗ на ринку напіввагонів України на рівні близько 40% ціла низка приватних компаній, які вантажать щебінь та інші будівельні вантажі, забезпечені піввагонами УЗ на 90-100%? Експорт ЗРС, виробництво й експорт металу більше нікого в Україні не цікавить? Я закликаю тимчасового виконувача обов'язків гендиректора УЗ пана Кравцова О.П. терміново вжити заходів для стабілізації забезпечення ІнГЗК на рівні щонайменше 2 маршрути напіввагонів УЗ на добу, починаючи з 11 листопада!" - закликав Герасимчук.

Також Герасимчук сказав, що з кінця жовтня УЗ підняло тарифи на вантажоперевезення (на 15%, - ред.). "Однак після чергового двозначного підвищення вантажних тарифів з 31 жовтня, яке конкретно для нашого комбінату зумовить збільшення витрат майже на 0,15 млрд грн на рік, ми як і раніше маємо проблему з незабезпеченням наших заявок напіввагонами УЗ", - повідомив директор підприємства.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462362
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору