EN|RU|UK
 Події
  19169  35

 Відбулося рейдерське захоплення ТОВ "Світильнянське"

петров

Власники ТОВ "Світильнянське", розташованого в Броварському районі Київської області, заявляють про рейдерське захоплення фірми.

Про це повідомив Цензор.НЕТ, адвокат Петрова Олександр Тумаркін.

За їхніми словами, 7 листопада на ТОВ "Світильнянське", де на той момент перебував співвласник Павло Петров і співробітники компанії, скоєно напад з боку сина нині покійного співзасновника фірми.

"Приїхали "представник" Присяжнюка Стас Гуцол і близько двох десятків невідомих спортивної зовнішності, частина з яких несла з собою чохли, подібні до тих, що використовують для перенесення вогнепальної зброї. У присутності викликаних співробітників ДСО, ці люди погрожували фізичною розправою Петрову, а також заступнику директора ТОВ "Світильнянське", якщо ті не перестануть чинити опір і негайно не пристануть на виставлені їм умови, а також не зупинять роботу підприємства.

Викликана за цим фактом слідчо-оперативна група прийняла у Петрова і заступника директора ТОВ "Світильнянське" заяву про перешкоджання господарській діяльності і погрози, а також отримала заяву від представників Присяжнюка, але не намагалася встановити особи "спортсменів" і причину їх перебування на території підприємства, не перевіряла наявність зброї і не взяла свідчення у співробітників ТОВ", - повідомили в ТОВ "Світильнянське"

Наступного дня, 8 листопада повинні були відбутися заплановані збори засновників ТОВ "Світильнянське", про які учасники були сповіщені завчасно.

"Присяжнюк прийшов у супроводі адвоката і двох довірених осіб: Стаса Гуцола і Кирила Гаврильченка. Останній днем раніше особисто і погрожував Петрову і заступнику директора ТОВ "Світильнянське". Безпосередньо перед початком зборів в офіс адвокатського об'єднання увірвалося близько 20 невідомих зі зброєю і, очолювані Гаврильченком, вони стали колективно бити обох присутніх заступників директорів, в процесі пояснюючи їм, що працювати і допомагати Петровим не потрібно, інакше наступну зустріч вони не переживуть. Безпосередньо перед приїздом СО невідомі припинили побиття і покинули офіс адвокатського об'єднання разом з Присяжнюком, його представниками і його адвокатом, попередньо порізавши шини в машинах представника Петрових і ТОВ "Світильнянське"

Приїхавши пізніше, представники Нацполіції Шевченківського р-ну засвідчили факт нападу. А за результатами медогляду один із заступників директорів ТОВ "Світильнянське"
був госпіталізований.

"Того ж дня, в реєстраційні дані ТОВ "Світильнянське" були внесені зміни. Без згоди власника і без проведених зборів було змінено директора. Тому можна констатувати, що рейдерське захоплення дійшло до логічного кінця. Директором стала не відомий нам людина. А рішення ухвалили люди, які зібралися на нібито збори. Там вказано час, коли ми ще перебували в своєму офісі. Протокол геть фальшивий. Зовсім не підтверджено наявність на зборах уповноважених осіб", - повідомив Тумаркін.
Раніше Цензор.НЕТ писав про конфлікт навколо підприємства. Стався напад на Петрова, який він пов'язує зі своїми опонентами, і вважає початком рейдерського захоплення підприємства ТОВ "Світильнянське". Співвласник компанії ТОВ "Світильнянське" Павло Петров звинувачує державні силові структури, зокрема, поліцію і СБУ, в сприянні рейдерам. Дії правоохоронців, зокрема, співробітників СБУ та Нацполіції, вони вважали погодженими з діями опонентів Петрова. Серед них - Олексій Присяжнюк, син нині покійного співзасновника компанії, який є співвласником статутного капіталу одного з підприємств.

Дізнатися позицію Олексія Присяжнюка не вдалося. Цензор.НЕТ намагався в телефонному режимі поговорити з ним, проте він кинув трубку, як тільки дізнався з якого питання до нього звертається журналіст.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462364
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору