EN|RU|UK
 Політика України
  14819  222

 "Сьогодні день народження принципово нового Верховного Суду України", - Порошенко

порошенко

Новий Верховний Суд України був вперше сформований на основі безпрецедентно відкритого, унікального, прозорого, транспарентного конкурсу.


Як передає Цензор.НЕТ, про це Президент України Петро Порошенко заявив на церемонії приведення суддів нового Верховного Суду до присяги, яка відбувається в столичному Кловському палаці.
Також читайте: Судді нового Верховного Суду склали присягу
"Сьогодні важливий день - день народження принципово нового Верховного Суду України. Він вперше був сформований на основі конкурсу, безпрецедентно відкритого, унікального, прозорого, транспарентного. Конкурсу (і кожен з вас це знає) з високим рівнем конкуренції, який відбувався під дуже пильним наглядом громадськості, з ретельною перевіркою кандидатів усіма антикорупційними органами ", - заявив Президент.

Порошенко зазначив, що по-справжньому незалежного суду, який створюється сьогодні, в Україні не було ніколи.
За його словами, в 2016 році був закладений фундамент незалежності судової системи.

"Вперше від процедури добору суддів були відсторонені всі політичні органи, політичні партії, парламент. (...) Дуже важливо, що відсторонений і Президент від формування судів", - підкреслив глава держави.


"Протягом року органи суддівського управління, Вища кваліфікаційна комісія суддів і Вища рада правосуддя в повній відповідності з передбаченими законом правилами самостійно, але через абсолютно, ще раз підкреслюю, через безпрецедентно прозорі конкурсні процедури, з максимально можливим урахуванням позиції залученої до відбору громадськості визначили спочатку 120 переможців конкурсу. Я підписав подання про призначення 113 із них суддями нового Верховного Суду", - повідомив Президент.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462435
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору