EN|RU|UK
 Політика України
  102112  116

 Турчинов: Забезпечити розвиток незалежної України може тільки сильна національна держава. ВІДЕО

терчинов

Тільки сильна національна держава, в основі якої - потужні Збройні Сили, інші військові формування, надійний і ефективно діючий сектор безпеки і оборони, може забезпечити виживання і розвиток незалежної України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов під час виступу на з'їзді партії "Народний фронт" у Києві.За його словами, руйнування системи колективної безпеки вже сталося, "що особливо гостро відчула Україна".

"У цих умовах нам потрібно чітко визначити пріоритети. Тільки сильна, незалежна, національна держава здатна змусити рахуватися зі своїми інтересами і змінити ставлення до себе", - зазначив секретар РНБО, додавши, що головним пріоритетом має стати побудова такої держави.

"Держава, яка буде здатна захищати життєво важливі інтереси українців - державний суверенітет, свободу і гідність, забезпечити економічний розвиток, освоєння інноваційних технологій і нових ринків", - підкреслив Турчинов.

Крім того, за словами Секретаря РНБО, дуже важливо продовжити реформаторський курс, "не зірвавшись в безплідний і руйнівний популізм, який може за короткий час знищити всі досягнення, у важкій боротьбі отримані українцями за останні три роки".

"Проти нашої країни ведеться системна і жорстока війна, і для нас немає альтернативи, окрім як перемогти в цій війні. Але для цього потрібна мобілізація всієї нації, всіх ресурсів держави, ефективна взаємодія і координація між усіма складовими сфери оборони і безпеки в Україні", - підкреслив він.


"Україна має всі підстави не тільки вижити, а й перетворитися в регіонального лідера, здатного захистити не тільки себе, але і своїх союзників. Сильна Українська держава - це запорука нашої незалежності і динамічного розвитку, це спільна справа всіх патріотів, всього українського народу. Це наш путівник і наша програмна задача", - резюмував Турчинов.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v462451
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору