EN|RU|UK
 Політика України
  3925  75
Матеріали за темою:

 Конкурс дав кращий склад Верховного Суду, - секретар ВККС Щотка

щотка

Секретар кваліфікаційної палати Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслав Щотка вважає, що проведений в нинішньому році конкурс дав кращий склад Верховного Суду України (ВСУ).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.


"Вкотре ловлю себе на думці, що мені не соромно за результати своєї праці протягом останнього року, упродовж якого проводили конкурс до Верховного Суду. Конкурс дав кращий склад вищого суду країни. Він відкрив нові можливості. Це стратегічне вікно можливостей для юристів, які не були суддями, працювати в найвищому суді країни", - сказав С.Щотка.

Він підкреслив, що підсумком цієї роботи є не тільки результат, але і сам процес, який відбувся на абсолютно нових принципах, таких як прозорий відкритий іспит, публічні розмови з суспільством, співбесіди з кандидатами, безпрецедентна участь громадськості.


"Результат їхньої (обраних суддів - Ред.) роботи не можна очікувати найближчим часом, але ставлення до роботи і високий ступінь самоорганізації можна продемонструвати вже з сьогоднішнього дня. І тоді можна очікувати сильний результат, спрямований на розвиток права і забезпечення його верховенства", - додав С.Щотка.

Нагадаємо, для участі в конкурсі на посади суддів ВСУ подали документи 846 кандидатів. Протягом 14-25 вересня 2017 року Вища рада правосуддя розглянула 120 матеріалів щодо внесення подань Президенту України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного адміністративного, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного судів у складі Верховного Суду.

29 вересня Вища рада правосуддя оголосила рішення рекомендувавши Президентові України 111 кандидатів для призначення на посади суддів Верховного Суду.11 листопада 2017 року в столичному Кловському палаці відбулася урочиста церемонія приведення суддів нового Верховного Суду до присяги.Источник: https://ua.censor.net.ua/n462475
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору