2641  46

Севастополець Говоров приніс Україні дві медалі на етапі Кубка світу з плавання

говоров плаванье

Український плавець, севастополець Андрій Говоров завоював "срібло" і "бронзу" на етапі Кубка світу з плавання в Пекіні.

Про це 11 листопада повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на XSport.
У фіналі 50-метрівки вільним стилем Андрій став третім, показавши час 21.30 секунди. Першим тут став представник Росії Володимир Морозов (20.83), друге місце зайняв Шінрі Шіоура з Японії (21.27).

На аналогічній дистанції батерфляєм українець став вже другим з результатом 22.60 секунди. 0.38 секунди Говоров програв олімпійському чемпіону Лондона-2012 Чаду ле Кло з ПАР. Третім став Чжан Цибін з Китаю (22.88).