EN|RU|UK
 Політика України
  62035  362

 В'ятрович назвав умови відновлення відносин України з РФ

вятрович

Директор Українського інституту національної пам'яті, історик Володимир В'ятрович вважає, що початком відновлення відносин між Україною і Російською Федерацією стане поразка останньої у війні, а вона - близько.

Таку думку він висловив "Главреду", повідомляє Цензор.НЕТ.
Читайте також: В'ятрович про інформацію щодо заборони в'їзду в Польщу: "Це інструмент тиску і шантажу української сторони"

За словами співрозмовника, підстави для перегляду відносин між українцями і росіянами, зокрема, з'являться після того, як РФ зрозуміє безперспективність розвитку своєї держави в форматі імперії.

"... коли Росія зрозуміє, що Україна є незалежною державою, і саме як з незалежною державою і окремим партнером і суб'єктом міжнародного життя з нею треба налагоджувати відносини, і коли Росія відмовиться від патерналізму і переваги щодо України", - зазначив В'ятрович.

Також читайте: Трамп: "Хороші відносини з Росією - це добре, а не погано"

В'ятрович сказав, що це буде не скоро. "Думаю, що початком цього стане поразка Росії в нинішній війні (а ця поразка близько, і вона буде однозначно). Тоді, можливо, росіяни схаменуться і протверезіють для того, щоб зрозуміти необхідність переосмислення себе в світі, переосмислення того, що імперія - це формат минулого, а не майбутнього. І тільки тоді, можливо, з'являться якісь підстави для перегляду відносин між українцями і росіянами", - додав директор Українського інституту національної пам'яті.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462505
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору