EN|RU|UK
 Політика України
  3265  15
Матеріали за темою:

 Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - "Укроборонпром". ДОКУМЕНТ

Уряд несвоєчасно ухвалює рішення "щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує державні цільові програми", вважає гендиректор концерну.

На початку жовтня 2017 року генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов направив секретарю РНБО О. Турчинову лист з описом недоліків у діяльності уряду, які можуть призвести "до критичних і непередбачуваних наслідків для безпеки і оборони України". Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Менделєєв, передає Цензор.НЕТ.

Як вважає генеральний директор "Укроборонпрому", уряд несвоєчасно приймає рішення "щодо нейтралізації загроз в діяльності ОПК і недофінансовує державні цільові програми", що може призвести до втрати цілих галузей оборонної промисловості.

Читайте також: В "Укроборонпромі" заявили про початок комплексної реформи концерну

"Однієї цієї фрази Р. Романова цілком достатньо, щоб прем'єр-міністр почав гарячково гортати Кримінальний кодекс в пошуку фабули 111 статті, а звук клацання сталевих браслетів віддавався гулом у вухах", - іронізує Менделєєв.

Кабмін звинувачують також у тому, що не ухвалив "консолідованих і зважених рішень", які б дозволили концерну "провести реструктуризацію та фінансове оздоровлення підприємств-учасників, їх корпоратизацію, створення на корпоративній основі інтегрованих науково-виробничих структур, технічне переозброєння і технологічне оновлення науково-виробничої та експериментально-випробувальної бази підприємств з використанням новітніх досягнень науково-технічного прогресу".

Також читайте: Відсутність реформи "Укроборонпрому" призвела до зриву держзамовлення, - Пашинський

"Але практично все перераховане Р. Романовим можна без особливих зусиль відшукати в статуті державного концерну "Укроборонпром" і цілком і повністю відноситься до функцій суб'єкта управління державною власністю в оборонно-промисловому комплексі, - зазначає автор. - Звичайно ж, одна справа мотатися по світу в провінційному захваті малопродуктивних бізнес-вояжів, витративши внески підприємств - учасників концерну на оплату перельотів, дорогих готелів і представницьких витрат, супроводжуючий персонал і секретарів, а інша - займатися рутинною роботою по реформуванню та підвищенню ефективності галузі. Чи залишилася ще на карті світу незвідана "Укроборонпромом" далечінь? Даю підказку уряду: а чи не час вже підвести підсумки діяльності бізнес-туристів з держконцерну і його підприємств, порівнявши географію поїздок і витрати на них з кількістю і вартістю реалізованих контрактів? Ні, не підписаних, а саме реалізованих контрактів!"

Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 01Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 02Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 03Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 04Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 05Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 06Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 07Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 08Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 09Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 10Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 11Кабмін несвоєчасно ухвалює рішення щодо нейтралізації загроз у діяльності ОПК і недофінансовує держпрограми, - Укроборонпром 12Источник: https://ua.censor.net.ua/p462557
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору