EN|RU|UK
 Економіка
  6288  139

 Мало хто у МВФ сподівався в 2014 році, що країна в стані війни зможе продемонструвати економічне зростання, - Яценюк

Якщо ми підвищуємо соціальні стандарти, то повинні прискорити зростання економіки.

Про це сказав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в програмі "Події тижня" на ТРК "Україна" у неділю, 12 листопада, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

"Я доволі консервативний в економічній політиці - ми можемо витрачати тільки стільки, скільки заробили. Тож якщо ми підвищуємо соціальні стандарти, то повинні пришвидшувати зростання економіки", - підкреслив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у програмі "Події тижня" на ТРК "Україна" в неділю, 12 листопада.

Арсеній Яценюк зазначив, що соціальна політика чинного Уряду "на цьому етапі є абсолютно правильна".

Водночас лідер "Народного фронту" зазначив, що дотримується доволі консервативних поглядів в економічній політиці: "Моя економічна політика лежить в площині: ми можемо витрачати тільки стільки, скільки ми заробили. Економічна політика чинного Уряду полягає в тому, щоби зараз активно підвищувати соціальні стандарти".

"Це можна зробити тільки одним шляхом: якщо ми підвищуємо соціальні стандарти, то повинні пришвидшувати ріст економіки - джерела доходів. І зараз ми з Урядом саме над цим сконцентровані", - наголосив Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на запитання про співпрацю з Міжнародним валютним фондом, Арсеній Яценюк зазначив, що нещодавно мав зустріч із першим заступником директора-розпорядника МВФ: "Мало хто сподівався у МВФ в 2014 році, що країна в стані війни зможе продемонструвати економічне зростання, зменшення інфляції і взагалі економічний прогрес. Ми це доказали".

У відповідь на запитання щодо співпраці з чинним Прем'єр-міністром України лідер "Народного фронту" наголосив, що ефективна робота можлива «коли всі об'єднані, коли кожен підтримує одне одного, коли ми можемо подискутувати за зачиненими дверима, але публічно до народу України звертаємося зі спільною погодженою позицією".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n462576
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору