EN|RU|UK
 Економіка
  9563  14

 Якщо "Укрзалізниця" розірве договір із ПВРЗ, на вулиці опиняться 1100 осіб, - ФРУ

Федерація роботодавців України (ФРУ) звернулася до прем'єр-міністра, міністрів регіонального розвитку і інфраструктури, в.о. глави Фонду держмайна і керівнику ПАТ "Укрзалізниця" з проханням сприяти трудовому колективу ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод" у продовженні договору оренди виробничих площ.

Про це повідомляють "Українські новини".

ФРУ занепокоєна загрозою втрати 1100 робочих місць у разі непродовження ПАТ "Укрзалізниця" договору оренди виробничих площ трудовому колективу ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод".

Федерація звернула увагу державних службовців на те, що 8 вересня 2017 року керівництво ПАТ "Укрзалізниця" повідомила керівництво Попаснянського вагоноремонтного заводу про намір не продовжувати договір оренди виробничих площ, які підприємство використовує протягом десяти останніх років.

Ситуація, що склалася ставить під загрозу подальшу діяльність стратегічної для залізничної галузі та економіки України в цілому компанії, може призвести до розриву контрактів на ремонт і будівництво вагонів, погіршенню економічної і соціальної ситуації в прифронтовій зоні Луганської області.

"На цей момент ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод" є високотехнологічним підприємством з виробництва та ремонту вантажного рухомого складу залізниці. Підприємство має всі ознаки ефективного стратегічного розвитку, а саме: модернізує виробничі потужності, укладає договори стратегічного партнерства, виконує роботи, бере активну участь у житті міста Попасна. Податки та збори, які перераховує завод, є одним з основних джерел поповнення місцевого бюджету. з грудня 2007 по серпень 2017 року завод сплатив до бюджетів всіх рівнів 291,5 млн грн, загальний обсяг інвестицій становить більш як 133,3 млн грн. В орендаря немає заборгованостей з податків і заробітної плати. За весь час свого існування підприємство успішно здійснювало свою статутну діяльність", - йдеться у зверненні ФРУ.

Федерація роботодавців повідомляє також про те, що в 2017 році адміністрація підприємства підвищила заробітну плату працівникам на 25%. Разом з тим, з червня проводиться доплата до тарифних ставок і посадових окладів за роботу в районах проведення АТО.

"Сьогодні на ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод"працюють 1100 осіб. У разі непродовження договору оренди виробничих площ, сотні кваліфікованих фахівців, які мають унікальний досвід, залишаться без роботи. Разом з тим місто й область втратять одного з найбільших платників податків та роботодавців, який бере активну участь в економічному і соціальному розвитку регіону", - свідчить ФРУ.

Федерація роботодавців просить чиновників сприяти неупередженому розгляду питання щодо продовження термінів оренди трудовому колективу Попаснянського ВРЗ з урахуванням позитивних економічних і соціальних показників діяльності компанії протягом 10 років.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462586
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору