EN|RU|UK
 Політика України
  3636  32
Матеріали за темою:

 У законі про судову реформу є по-справжньому революційні речі, - новообраний суддя ВС Гудима

гудима

Належне функціонування спеціальної єдиної інформаційної системи забезпечить розгляд справ упродовж розумного строку.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів новообраний суддя Верховного Суду, колишній адвокат Дмитро Гудима, відповідаючи на питання про те, як він ставиться до закону про судову реформу.

"З революційного - це, зокрема, ідея електронного суду, створення спеціальної єдиної інформаційної системи, належне функціонування якої забезпечить розгляд справ у розумний строк.
Коли я починав свою адвокатську діяльність, то відбувались справжні маніпуляції зі справами на стадії відправлення справ з однієї інстанції в іншу. Вони часто "відлежувалися" в експедиції чи канцелярії. Законопроект цю проблему знімає, тому що всі матеріали справи будуть доступні в електронному вигляді. Більше того, навіть суддя у першій інстанції зобов'язаний буде слухати справу не за паперовими матеріалами, а за електронними. Це одна з новел, а, насправді, їх дуже багато.

І взагалі ідеологи кодексів зробили достатньо цікаву систему, згідно з якою три процеси - адміністративний, господарський і цивільний - мають бути максимально уніфіковані за винятком тих інститутів, які є специфічними для кожного процесу", - розповів він.

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Якщо Рада і Президент цього року призначать суддів, до кінця цього року повноцінна робота КС почнеться, - суддя Городовенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462625
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору