EN|RU|UK
 Політика України
  2692  11
Матеріали за темою:

 Рада сьогодні розгляне Держбюджет-2018 і законопроекти про реабілітацію інвалідів, сільську медицину і статус ветеранів війни

вр

Верховна Рада у вівторок, 14 листопада, планує розглянути законопроект "Про Державний бюджет на 2018 рік".

Про це йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Першим блоком у порядку денному - питання аграрної політики. Зокрема, в першому читанні Верховна Рада розгляне урядовий законопроект "Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції" №5448, ініційований Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Документ передбачає вдосконалення основ правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.

Далі заплановано розгляд депутатських законопроектів №6049 і 6049-1, що стосуються внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення для запобігання рейдерству.

Рада також буде голосувати за включення до порядку проекту закону про внесення зміни до Закону України "Про реабілітацію інвалідів України" щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції №7161, ухвалення якого зніме соціальну напругу серед бійців, у яких були ампутовані кінцівки.

До того ж, народні депутати планують розглянути законопроект №7125 "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України" Про Державний бюджет України на 2017 рік "(щодо забезпечення житлом військовослужбовців)". На такі цілі необхідно 18 700,0 тис. грн. Так, у законопроекті пропонується зменшити видатки розвитку за бюджетною програмою 6 381 130 "Виконання боргових зобов'язань за кредитом, залученим під державну гарантію для реалізації проекту" Створення Національної супутникової системи зв'язку "і установки на цю суму за програмою 6 381 100" Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Державного космічного агентства ".

Після цього нардепи спробують відкликати депутатський законопроект "Про антикорупційних судах" №6011, яким визначаються вимоги до кандидатів на посади суддів антикорупційних судів і порядок їх призначення.

У другому читанні Рада розгляне законопроекти №5697 (Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), №1242 (Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання законодавства у сфері застосування заходів до особи, щодо якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішувалося питання про їх застосування)), №7117 (Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості) і №4449 (Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги).

Потім депутати перейдуть до розгляду питань бюджету в першому читанні. Спочатку під час вечірнього пленарного засідання Рада планує розглянути законопроект №7116 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України", прийняття якого впорядкує здійснення витрат державного та місцевих бюджетів, сприятиме прискоренню реалізації нормативно-правових актів та відповідно своєчасного фінансування витрат держбюджету і місцевих бюджетів та забезпечить стабільність функціонування бюджетної системи України. Після цього нардепи голосуватимуть за законопроект №7000 "Про Державний бюджет України на 2018 рік".

Крім того, на розгляд сесії Верховної Ради у другому читанні виноситься законопроект №6565 "Про внесення змін до деяких законів України про тимчасові дозволи на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції і прикордонних районах України", який за основу депутати підтримали 5 вересня.

В кінці пленарного засідання планується розгляд низки проектів постанов про перейменування населених пунктів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462686
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору