EN|RU|UK
 Економіка
  1396  42

 Тарифи на вантажні перевезення не повинні підніматися в 2018 році, - Ляпіна

Підвищення тарифів на вантажні перевезення на 15%, яке відбулося, має бути останнім щонайменше до 2019 року.

Про це йшлося на нараді робочої групи з участю міністерств, профільних асоціацій та державної регуляторної служби, передає "5 канал".

Так, за словами голови державної регуляторної служби Ксенії Ляпіної, піднімати тарифи наступного року економічно не вигідно.

"Оскільки раніше звучали пропозиції про те, що треба зробити підняття тарифу 15-16 відсотків, але окремими частинами протягом року, то зараз, якщо ми вже підняли на 15%, то далі піднімати вже не має сенсу економічно", - заявила глава служби.

Питання тарифів актуальне для промисловців, у яких немає альтернативи залізничних перевезень. Опинившись у заручниках щорічних підвищень тарифів (за 2014-2016 роки тарифи зросли майже на 70% - Ред.), промисловці пропонують уряду посилити контроль за їх формуванням.

"Підвищення тарифів, на жаль, ще не гарантія того, що ефективність УЗ підвищиться. Гроші, отримані від всіх попередніх підвищень - вони неефективно витрачаються ... З промисловості в черговий раз викачуються гроші - половина розкрадається, половина витрачається неефективно - такого не повинно бути", - заявив глава об'єднання підприємств Укрметалургпром Олександр Каленков.

Результатом роботи групи стане меморандум, підписаний на найвищому державному рівні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n462709
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору