EN|RU|UK
 Політика України
  3457  27

 Близько 40% підрозділів Генерального штабу ЗС України реорганізовано згідно з типовою структурою штабів НАТО, - Міноборони

нато

Згідно з типовою структурою штабів НАТО вже реорганізовано близько 40% структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це сьогодні під час брифінгу повідомив тимчасовий виконувач обов'язків Державного секретаря Міністерства оборони України Володимир Говор.

"З метою розмежування повноважень та завдань між органами військового управління відповідно до принципів та підходів Альянсу триває реорганізація структурних підрозділів Генерального штабу та інших органів військового управління Збройних Сил України. На цей час вже реорганізовано близько 40 % структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України відповідно до типової структури штабів НАТО. Продовжується переформування Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та інших органів управління відповідно до принципів Альянсу", - розповів Говор.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За вступ до НАТО - кожен другий українець, - Демократичні ініціативи

За його словами, триває підготовка Командування Сил спеціальних операцій, яке поступово набуває необхідних спроможностей для виконання завдань за призначенням.

"До кінця цього року планується мати укомплектовані та самодостатні Сили спеціальних операцій Збройних Сил України, які будуть спроможні виконувати весь перелік покладених на них завдань. Нарощування спроможностей Сил спеціальних операцій здійснюється у тісній взаємодії з іноземними партнерами", - підкреслив він.

Також триває перехід на відповідні структури штабів НАТО органів управління оперативного рівня Сухопутних військ, Повітряних Сил та Військово-Морських Сил Збройних Сил України. У командуваннях видів Збройних Сил, оперативних та повітряних командуваннях розпочато реструктуризацію управлінь, відділів, відділень та груп з метою побудови єдиної вертикалі управління за напрямами діяльності.

Також читайте: НАТО не задоволений результатами і темпами виконання Україною річного плану співпраці, - Пристайко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n462756
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору