EN|RU|UK
 Суспільство
  11574  23

 Колишній співробітник ГПУ Сус назвав замовника справи проти Гречковського

гречковский

Колишній заступник начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитро Сус назвав причетних до відкриття кримінальної справи проти члена Вищої ради правосуддя Павла Гречковського. Розслідування було розпочато в цьому Департаменті ГПУ 19 серпня 2016 року.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Українській правді", відповідаючи на питання про кримінальне переслідування народного депутата Сергія Рибалки, повідомляє РБК Україна.

"Тесть Рибалки (ідеться про бізнесмена Геннадія Буткевича) ще педалював питання стосовно члена Вищої ради юстиції, щодо Гречковського", - сказав Дмитро Сус. Про причини цього конфлікту він не надав подробиць.

Серед причетних до відкриття кримінальної справи проти Гречковського колишній співробітник ГПУ назвав свого безпосереднього начальника Гуцуляка. "Завдання завжди було однакове. Ставив керівник Департаменту. В Луценка я не був у справі Гречковського", - розповів Дмитро Сус.

Павло Гречковський фактично підтвердив версію, викладену в інтерв'ю Дмитра Суса. "Ці прізвища вже звучали 22 вересня минулого року в закритому засіданні Печерського суду, коли я називав усіх причетних до цієї провокації. Було багато преси, але прокуратура попросила закритий режим. Чому? Це інтерв'ю дає відповідь і на це питання - в списку є керівники і співробітники прокуратури, "вбудовані" в систему виконання замовлень", - написав Павло Гречковський.

Він вважає, що факти, наведені в публікації, повинні стати предметом розслідування НАБУ, і заявив, що готовий ще раз дати свідчення.

Член ВРП Павло Гречковський і його адвокати неодноразово казали про те, що кримінальну справу було відкрито на прохання великого бізнесмена, проте конкретного прізвища не вказували.

Геннадій Буткевич - власник мережі супермаркетів "АТБ", входить у рейтинги найбагатших людей України.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n462767
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору